o mne

Kto som

Volám sa Alex Gazda.

Silovému športu sa venujem od doby keď som zistil, že na bradlách nedám ani jeden kľuk. Zo začiatku som preferoval cvičenie s vlastnou váhou. Keď som videl chalanov na hrazde a bradlách ako robia výmyk, muscle-up a stojky, bol som v údive a vedel som, že to dosiahnem aj ja. Rady od tých, ktorý vonku cvičili neboli vždy zdraviu prospešné a tak som si prešiel nejakými tými zraneniami a hlavne svalovým a celkovým vyčerpaním, lebo som nevedel koľko a ako trénovať.

Po kalistenike a street-workoute som prešiel na cvičenie s činkami. Tam ma tiež čakalo veľa nových informácii a riziko zranenia bolo ešte väčšie. Avšak vďaka dobrým základom hlavne z cvičenia stredu tela (core) som predišiel zraneniam.

Momentálne viem šikovne a efektívne spojiť cvičenie s vlastnou váhou a s činkami. Vypracujem a odporučím Vám program presne pre Vás. Ďalej Vám poradím v rámci tréningov, ako ešte efektívnejšie pokročiť v dosahovaní Vašich konkrétnych cieľov. Odporučím Vám kedy a koľko behať, ako behať, v prípade že Vám pôjde o redukciu hmotnosti alebo o uvoľnenie stresu. Ostatné informácie Vám dám pri osobnom stretnutí.

 

Kde ma môžete nájsť

Alex Gazda
Osobný tréner

Chcete zmeniť svoj životný štýl? Máte nadváhu alebo zlé stravovacie návyky? Chcete mať svalnaté a vyšportované telo?

KONTAKTUJTE MA
alebo na

OSVEDČENIE

osvedcenie

 

Môžete ma kontaktovať:

  • Pondelok - Piatok: 8:00 - 20:00
  • Sobota: 10:00 - 17:00
  • Nedeľa: 10:00 - 14:00
0902 464 944
akcia osobný tréner, fitness Bratislava
Formulár
Top