Chcete zmeniť svoj životný štýl? Máte nadváhu alebo zlé stravovacie návyky? Alebo chcete mať svalnaté a vyšportované telo?

Urobte správny krok vpred a začnite trénovať už dnes. Cvičte bezpečne pod dohľadom certifikovaného osobného trénera. Stravovací plán v cene tréningu.

 

Trénovanie vo dvojici

Trénovanie vo dvojici


Radi by ste cvičili naraz s kamarátom/kamarátkou? Chcete efektívne využiť svoj čas a venovať sa popri cvičení aj partnerke/partnerovi? Tréning vo dvojici je pre Vás ideálnym riešením. Môžete sa navzájom podporiť a dosiahnuť tak ešte lepšie výsledky. Počas celého tréningu ste pod mojím osobným dohľadom. Ak máte aj rozdielne ciele tréningu, napríklad Vy chcete chudnúť a Váš partner naberať, na cene to nič nemení. Využite túto ponuku a získajte výhodnejšie podmienky ako keby ste si ma objednali sami.  Spolu môžete ušetriť až 100 €.

 

 

rast svalovej hmoty

Rast svalovej hmoty


Nárast svalovej hmoty je častá požiadavka mužov. Skoro všetci chceme mať veľké svaly, aj keď z rôznych dôvodov. Buď potrebujete zaujať ženu, ktorá sa Vám páči, alebo chcete ísť na súťaž. Možno len chcete byť väčší než ostatný muži vo Vašom okolí.

Ten dôvod je len Váš a je vo svojej podstate jedinečný. Nech už je Vaša potreba byť veľký akákoľvek, budem Vás trénovať presne pre ten cieľ. Vo väčšine prípadov odporúčam 3 tréningové hodiny týždenne. Pri naberaní svalovej hmoty Vám však po pár mesiacoch poradím cvičiť viackrát týždenne. Všetko bude záležať len na Vás a od toho, ako budete napredovať a stravovať sa.

 

 

formovanie postavy

Zlepšenie kondície


Pri každom druhu tréningu si zároveň s dosahovaním Vášho cieľu zlepšujete aj kondíciu. Pravidelným cvičením posilňujete nielen precvičovanú skupinu svalov ale aj Vaše srdce (tiež je to len sval) a skvalitňujete si Vaše dýchanie.

Pri prvom osobnom stretnutí sa spoločne dohodneme, na aký druh cvičenia sa na tréningoch budeme zameriavať. Pokiaľ s cvičením len začínate, kondičný tréning bude prvý, do ktorého sa pustíme. Vaše zdravie je prvoradé. Nechcem Vám spôsobiť začiatočným pretrénovaním žiadne zdravotné ťažkosti, a vždy budem sledovať ako ste na tom s dýchaním a či sa Vám nezahmlieva pred očami. Pri začiatkoch sa to totižto môže stať aj pri ľahkých cvikoch v miernom tempe.

Pokiaľ na sebe vidíte, že sa zadýchate pri výstupe do schodov už len na prvé poschodie, je pre Vás kondičný tréning a pohyb všeobecne veľmi dôležitý. Môže Vás to totižto zachrániť od skorého infarktu, impotencie a ostatných druhov zdravotných ťažkostí spojených nielen so zhoršeným prúdením krvi.

Tréningom Vám budem chcieť vždy a v prvom rade pomôcť zlepšiť Vaše zdravie. Nemusíte navštevovať osobného trénera navždy. Možno Vám postačí pár mesiacov a zistíte, ako cvičiť sami.

 

 

zníženie telesnej hmotnosti

Zníženie telesnej hmotnosti | Cvičenie na chudnutie


Ubrať z tela tuk je náročný proces, teda pokiaľ to chcete dosiahnuť zdravou cestou cez stravu a cvičenie. Znížiť hmotnosť je možné aj bez cvičenia iba úpravou stravy, ale nie je to dobré riešenie. Vďaka cvičeniu sa totiž budete cítiť fyzicky aj psychicky lepšie a ľahšie zvládnete stravu, ktorú si nastavíte keď chcete schudnúť. Pri chudnutí Vám stačí navštíviť posilňovňu tri krát do týždňa.

Samozrejme, ak chcete chudnúť rýchlejšie, sú tu spôsoby ako to dosiahnuť. Nebude Vás to finančne stáť nič, sám Vám to po pár tréningoch poradím, ale budete musieť byť veľmi disciplinovaný a dodržiavať určité zásady v strave a pohybe.

 

 

zlepšenie držania tela

Zlepšenie držania tela


Na tréningoch zameraných na spevnenie držania tela sa budem venovať hlavne posilňovaniu stredu tela (core). Pri cvičení sa budem s Vami sústrediť na základné prostné cviky, ktoré Vám pomôžu vybudovať si silné telo.

Mať silné telo v tomto prípade znamená aj to, že po pár týždňoch cvičenia pocítite rozdiel v tom ako sa cítite pri bežných úkonoch. Bude sa Vám lepšie chodiť, pri sedení za stolom nebudete rozvalený ale viacej vzpriamený a tým pádom sa aj lepšie dokážete sústrediť na prácu a povinnosti. Ľahšie sa po niečo zohnete, budete celkovo svižnejší a budete sa cítiť možno aj mladšie.

 

 

odbúravanie stresu

Odbúravanie stresu


Verím, že stresu sa dá najlepšie zbaviť zdravým životným štýlom. Žiadna tabletka Vám nedá to, čo pohyb a zdravá strava.

Pri ostatných druhoch tréningov je istý koncept, ktorý sa zväčša jemne upraví na potreby daného klienta, avšak tréningy na odbúranie stresu sú veľmi rozmanité a jedinečné a nedá sa pri nich hneď zo začiatku predpovedať tréningový plán.

V pondelok Vám môže padnúť vhod výbušný tréning, v stredu kruhový a v piatok core tréning zameraný na statické cviky. Je to veľmi osobné a dôležitá bude vzájomná komunikácia. Teším sa na Váš pohľad po dobrom tréningu, ako z Vás opadne stres a budete sa cítiť uvoľnenejší.

 

 

kompenzácia pracovného zaťaženia

Kompenzácia pracovného zaťaženia


Následný druh tréningu slúži pre ľudí, ktorý dlhoročne každý deň vykonávajú rovnakú činnosť a potrebujú si toto monotónne zaťaženie kompenzovať pomocou cvičenia.

Predstavte si programátora, ktorý sedí zosunutý v kancelárskej stoličke a jednu ruku má stále na myši. Tento človek bude pravdepodobne trpieť problémami s chrbticou, bude mať, okrem iných, skrátené trapézové svaly a starosti so zápästím a predlaktím (a rôzne ďalšie problémy). Takýto človek teraz nepotrebuje aby som mu ukázal dobrú techniku na drep a o týždeň mu tam naložil 80 kilogramov. Práve tu sa zameriam na konkrétne skrátené svaly a šlachy, a tiež na všetky ochabnuté časti tela a na tie kĺbové spojenia, kde cíti bolesť. Princíp tréningu je vyrovnať zaťaženie z dlhoročnej práce a postupne budovať kompletne silné celé telo.

Povolaní je veľa, preto sa klienta vždy opýtam na to čo robí teraz, ale aj akú prácu vykonával pred rokmi. Každý tréning s klientom je jedineční a tréningové plány sa nedajú vo všeobecnosti aplikovať len tak na každého. U mňa nedostanete papierik s plánom: 50klikov, 100 drepov a 100 zdvihov nôh. Tréningový plán s Vami osobne postupne vybudujem na základe Vášho fyzického fondu a podľa toho či budete mať rýchly alebo pomalší progres.

 

 

vypracovanie stravovacích programov

Vypracovanie stravovacích programov


Tak ako je uvedené v nadpise, ide o vypracovanie stravovacieho plánu presne pre Vás. To znamená, že si pripravím istý plán stravy, podľa toho aký cieľ mi poviete (redukcia tuku, naberanie hmotnosti, úľava od stresu), a tento plán následne doplním a upravím tak, aby Vám vyhovoval. Chcem predísť takým problémom, aké sa stávajú keď si hľadáte jedálničky na rôznych fórach na internete. Na raňajky niekto odporučí jesť 8 vaječných bielkov, ale Vaše telo na to buď nie je zvyknuté, alebo vajíčka nemôžete jesť vôbec a nebudete vedieť ako to nahradiť a následne si upraviť aj ostatné jedlá počas dňa. Stravovací plán preto dokončím osobne s Vami pri dohodnutom stretnutí.

 

 

 

KOMPLETNÝ CENNÍK A MIESTO TRÉNINGOV

 


Referencie

Maximálna spokojnosť! Super! Vždy prispôsobené mojím schopnostiam.

- Dagmar Plšková -

S Alexom intenzívne pracujeme zatiaľ len mesiac, ale už vidieť prvé výsledky. Každý tréning si pripraví individuálne podľa potreby a zdravotného stavu a počas neho sa venuje na 100%. Nový cvik zakaždým vysvetlí, ukáže a nedovolí Vám ho robiť na menej ako naplno. Každý tréning je iný, preto je aj zábavný a Alex dokázal, že sa do posilky dokážem aj tešiť :) Oceňujem aj vypracovanie individuálneho jedálnička, presne podľa mojej potreby, ktorý je tým pádom reálnejšie dodržiavať. Určite odporúčam každému, kto hľadá profesionálne služby, serióznosť, spoľahlivosť, bezpečnosť a aj veľkú motiváciu :)

- Lucia Ághová -

S Alexom spolupracujem už niekoľko mesiacov a som veľmi spokojný. Spočiatku som sa tréningu s trénerom vyhýbal, nakoľko som sa domnieval, že prínos trénera je zanedbateľný, ale praktické skúsenosti s Alexom ma vyviedli z omylu. Alex je veľmi profesionálny, na tréning vždy pripravený a nikdy nemešká. Každý tréning je trochu iný, takže sa nikdy nenudíte a nakoľko má ľudský prístup, tak je možné pokecať aj o niečo inom ako je cvičenie. Určite odporúčam, vyskúšajte sami a uvidíte.

- Miroslav Jakubčík -

S Alexom som cvičila už dlhšie a bola som vždy spokojná. Potom som otehotnela a rozhodla som sa pokračovať v trénovaní. Bola to výborná voľba. Alex upravil tréningy bezpečne presne podľa mojich potrieb. Posilujem oblasti, ktoré musím mať pevné a silné; a vynechali sme cviky, ktoré tehulky nemôžu cvičiť. Jednoznačne Alexa odporúčam. Má výsledky, dodržiava bezpečnosť a dbá na moje (už naše) zdravie :-)

- Laura Kratochvílová -

 

Môžete ma kontaktovať:

  • Pondelok - Piatok: 8:00 - 20:00
  • Sobota: 10:00 - 17:00
  • Nedeľa: 10:00 - 14:00
0902 464 944
akcia osobný tréner, fitness Bratislava
Formulár
Top